Sony Interactive Entertainment önümüzdeki E3’e yani E3 2019’a katılmayacağını ve tabii ki dolayısıyla da herhangi bir basın konferansı düzenlemeyeceğini açıkladı.

Sony’nin yaptığı açıklama bizleri tatmin etmemiş olsa da açıklama şu şekilde: “Sektör ilerledikçe Sony, kendi topluluğuyla daha iyi bir iletişim kurmak için daha özgün olanaklar aramakta. PlayStation hayranları ve takipçileri bizim için her şey demektir ve bunun için de her daim yenilik yapmak, farklı düşünmek ve pek tabii oyuncularımızı mutlu etmenin yeni yollarını denemek de istiyoruz. Sonuç olarak, Sony’yi E3 2019’da göremeyeceksiniz. Bu yılki planlarımızı ise sizlerle daha uygun bir ortamda paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Electronic Arts’ın yaptığı EA Play etkinliğine benzer bir etkinlik olup olmayacağı kendilerine sorulduğunda Sony Interactive Entertainment’de iletişimden sorumlu olan başkan yardımcısı Jennifer Clark basına şu cevabı yöneltti: “E3 civarında aktif olmayacağız ve bir basın konferansı da düzenlemeyeceğiz.”

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here