Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

Solo: A Star Wars Story filminin yeni posterinin yayımlanmasının yanında Han Solo, Chewbacca, Lando Calrissian, Qi’a, Tobias Beckett, Val, L3-37 ve Dryden Vos karakterlerinin resmi karakter tanıtımları yapıldı.

Genç Han Solo: İmparatorluk kuralları altında yaşamak Han Solo için oldukça zordur. Kötü bir sokak hırsızı olarak hayatını sürdürürken Corellia’da da hırçın bir suç patronunun yönettiği kötü şöhretli bir çete için çalışıyor. Bir imparatorluk mudtrooper olarak gerçekleştirdiği zorlu bir işten sonra Han çeteyle birlikte çalışmamaya karar veriyor. Kendini yeniden keşfetmekten ve i Scoundrels şirketiyle galaksinin etrafında gezmekten zevk almaya başlıyor.

Chewbacca: Muazzam Wookiee neredeyse iki yüzyıl yaşında olabilir fakat genişleme çağındaki İmparatorlukta zor zamanlar yaşamaktadır. Kader Han ve Chewbacca’nın yollarını kesiştirdiğinde Chewbacca, hayal edemeyeceği kadar uzun ve güvenilir bir arkadaşlığa yol alır.

Lando Calrissian: Sofistike Kaptan Lando Calrissian, kaçakçılık işini bırakıp hayatına tam zamanlı bir kumarbaz olarak devam etmeye karar veriyor. Onun görevi, önüne çıkan fırsatları değerlendirerek galakside yüksek bahisli bir kart oyundan diğerine geçmektir.

Qi’ra: Qi’ra, kendini Corellia’daki bir sokak çetesinin bir üyesi olarak bir suç hayatının içinde buluyor. Şehirli, hesaplı ve iddialı bir şekilde, güçsüz bir sokak çocuğu olarak geçirdiği önceki hayatını bir kenara koyuyor ve önde gelen bir suç örgütünün içinde yer almak için tüm zekasını kullanıyor.

Tobias Beckett: Beckett’in gerçek bir hayat kalan olduğuna şüphe yok. Olgun, ketum Beckett öne çıkmak için sessizce tüm imkanları değerlendiriyor. Dikkatli bir şekilde planlayıp uyguladığı riskli ama kârlı soygunları yürütmek için özel bir hırsızlar ekibi kuruyor.

Val: Beckett’in takımının güvenilir bir üyesi. Havalı, baş belası ve kendine güvenen Val, zaman zaman aksi olabilen, az konuşan bir kadındır. Blaster tüfeği kullanan bir keskin nişancı olan Val, Beckett ekinin en dengeli ve en yetenekli üyesidir.

L3-37: Lando’nun yardımcı pilotu ve astromech ve protokol parçalarından kendi kendini bir araya getirmiş bir droid. Dış görünüşüne rağmen L3-37, droid haklarını fazlasıyla umursayan aydınlanmış bir gezgin.

Dryden Vos: Yeni ortaya çıkan bir suç örgütünün başında yer alıyor. Vos’un liderliğindeki organizasyon, acımasızlık konusunda hızla ün kazanıyor. Fakat Vos ne kadar acımasız olursa olsun, lüks içinde yaşamayı seven birisi.

Kaynak

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here