Amber Heard‘ın ’ın eski eşi Jonny Depp‘e şiddet uyguladığını kabul ettiği ses kaydının ortaya çıkmasının ardından oyuncunun Aquaman 2’den kovulması için çağrı yapan imza kampanyasına talep hızla arttı.

Haberlere göre ses kaydının gündeme gelmesinden önce Johnny Depp hayranları, Amber Heard’ın Aquaman 2’den çıkarılmasını talep eden bir imza kampanyası başlatmıştı. Kampanya’ya sebep olarak Amber Heard’ın Johnny Depp’e şiddet uyguladığına dair iddialar gösterilmişti.

Aylar içinde neredeyse 45 bine yakın imzaya ulaşan kampanya, ses kaydının patlak vermesiyle bir anda büyük ilgi gördü. Kampanya 150 bin imzayı geçmiş durumda.

Kampanya açıklamaları şu şekilde; Amber Heard’ın aile içi şiddet konusu bilindiği ve kanıtlandığı için Warner Brothers ve DC Entertainment Heard’ı Aquaman 2 film projesinden çıkarmalı. Heard mağdurlarının çektiklerini görmezden gelmemeli ve bir istismarcıyı göz alıcı hale getirmemeliler. Erkekler de tıpkı kadınlar gibi aile içi şiddetin mağdurları. Bu kabul edilmeli ve istismarcı olduğu bilinen bir kişinin eğlence sektörü tarafından övülmesini önlemek için önlem alınmalı. Doğru olan şeyi yapın. Amber Heard’ı Aquaman 2’den çıkarın. – We Got This Covered, Change.org

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here