Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Sharon Van Etten‘in, 2009 yılında çıkmış olan ilk albümü “Because I Was in Love”, yenilenmiş ve 2 bonus parça eklenmiş haliyle beraber 17 Kasım’da müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

“(it was) Because I Was in Love” ismiyle çıkış yapacak olan albümün içerisinde daha önceden sınırlı sayıda vinil plak halinde yayınlanmış olan “I’m Giving Up on You” ve “You Didn’t Really Do That” isimli parçalar bonus olarak bulunuyor.

Albüm, Vinly Me Please’den, 9 Kasım’dan itibaren ön siparişle veya Van Etten’in web sitesinden sipariş edilebilecek. Dijital versiyonu ise büyük mağazalarda satışa çıkarılacak.

Şarkıcı, Soundcloud üzerinden “I Wish I Knew” parçasının yeni halini yayınlayarak hayranlarını yenilenmiş albümle ilgili epey heyecanlandırdı.

Genç şarkıcı, son albümünü 2014’te “Are We There” ismiyle yayınlamıştı. Sonraki sene ise “I Don’t Want to Let You Down” ismiyle bir single çıkarmıştı. Daha sonrasında televizyon ve dizi sektörüne giriş yapan sanatçı, “Twin Peaks” dizisinde bir bölümde Skeeter Davis’in şarkısı olan “The End of the World”ü coverlamış, Netflix dizisi olan The OA’da ise Rachel rolünde boy göstermişti.

(it was) Because I Was in Love Şarkı Listesi

1. “I Wish I Knew”
2. “Consolation Prize”
3. “For You”
4. “I Fold”
5. “Have You Seen”
6. “Tornado”
7. “Much More Than That”
8. “Same Dream”
9. “Keep”
10. “It’s Not Like”
11. “Holding Out”
12. “I’m Giving Up On You” (bonus track)
13. “You Didn’t Really Do That” (bonus track)

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here