Her yaptığıyla olay olan, belki de yıllardır gündemden düşmeyerek popüleritesini uzun zamandır korumayı başaran isimlerden biri olan Şeyma Subaşı, telefon kılıfı markası Deer Case ile kendi koleksiyonunu çıkarmaya hazırlanıyor!

Kendi Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, markayla olan iş birliğini şu sözerle duyurdu Şeyma Subaşı: “Deer Case Official ile tam benlik bir iş birliği yaptık. Tarzımı yansıtan ve alışılmışın dışına çıkan tasarımlarıyla telefon kılıflarımız çok yakında sizlerle.”

Son günlerde, İstanbul-Bebek’te bulunan kafesi Healthyish‘e haciz geldiği öne sürüldükten sonra bu iddiaları attığı bir Instagram hikayesinde yalanlayan Şubaşı, yeni yayımladığı Youtube videosunda, kafenin aylık 80 bin Türk Lirası kirası olduğunu ve bu kiranın ödendikten sonra kendi cebine para kalmadığını söyleyerek, kafeyi kapatma ihtimallerinin olduğunu da belirtti.

Kafesinin kapatılabilme ihtimalinden sonra duyurduğu iş birliği, “Şeyma Subaşı ek gelire mi ihtiyaç duyuyor?” sorularını da akla getirdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here