Sewp, dünyadaki Holy Noir Tattoo ve konuk noktalarından etkilenen Toronto merkezli bir dövme sanatçısı, aynı zamanda bir illüstratör ve sokak ressamıdır.

Dövme sanatındaki çalışmalarında illüstratör olmasının etkileri olduğu tartışılamaz. Karanlık, esrarengiz ve sıklıkla erotik tarzıyla tanınan Sewp’in çalışmaları, fantezileri açığa çıkaracak delici beyaz gözlü (ve bazen hayvan kulakları olan), gölgeli yüzü olan kadınlarla karakterize edilir. Tasarımlarında yer alan birçok kadının lolita tarzında olması ve ona bakanla flört ettiği hissini vermesi gibi de eğlenceli bir unsuru vardır. Sanatçının çalışmalarının diğer konusuna garip hayvanlar, örümcekler ve bıçaklar dahildir. Aslında, ürpertici ya da potansiyel olarak tehlikeli olan her şey de denebilir.

Sewp’in onu diğer dövme sanatçılarından ayıran kendine has tarzı, çizimleri ve dokunuşları var. Kullandığı kadın figürleri, onlara sıklıkla eklediği kulaklar ve karanlık gözlerle, onun çalışmaları diğerlerinden keskin bir çizgide ayrılıyor. Sanatçının eğlenceli, ilgi çekici ve orijinal içeriği günümüzde onu hak ettiği yere getiriyor.

Daha fazlası için Instagram.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here