Netflix kullanıcılarıyla verilerini paylaşmadığı için hangi dizilerinin ne kadar izlendiğini ve hangilerinin gelir getirdiğini paylaşmamayı tercih ediyor, bu yüzden (Lana ve Lilly Wachowski’nin yaratıcısı olduğu) Sense8 dizisinin iptal edilme nedenini öğrenebilmiş değiliz. Dizinin bitirilme kararı üzerine üzüntüye boğulan hayranları ise biraz olsun rahatlayabilir; çünkü Sense8’in üçüncü sezonu, iki saatlik tek bir “final bölümü” olarak 2018 yılında yayınlanacak.

Görünürde bağlantıları bulunmayan bir grup insanın hayatlarının bir psişik güç tarafından bağlanmasını konu alan dizi kısa sürede kült bir takipçi kitlesi edinmişti. Dizinin yaratıcılarından Lana Wachowski Facebook sayfasında paylaştığı notla hayran kitlesine seslendi:

 

sense8

Öngörülemez ve olanaksız olan gerçekleşti, ve sizin sevginiz Sense8’i hayata döndürdü (her birinizi öpebilmeyi isterdim!)

Önümüzdeki sene Netflix’te 2 saatlik özel bir bölümün yayınlanacağını memnuniyetle duyuruyoruz (inanın onlar da diziyi sizin kadar seviyordu, ancak rakamlar hep oldukça zorlayıcı oldu).  Sonrasında… Eğer bu deneyim bana bir şey öğrettiyse o da şudur ki; ne olacağını ASLA bilemezsiniz.

Hepinize teşekkürler. Şimdi hep beraber Wolfgang’a ne olacağını öğrenelim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here