Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
72

Sense8, 2015 yapımlı bir Netflix dizisi. Hikayesi kadar şarkılarıyla da dikkat çeken Sense8 için hazırladığımız ikinci listeyle karşınızdayız. Birinci sezonun unutulmaz şarkılarına buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi gelin finalden önce bir de ikinci sezonu baştan sona analım. Keyifli dinlemeler!

1)Feeling Good – Avicii

Sense8 özlemiyle yanıp tutuşurken, 2. sezonu işte bu şarkıyla açıyoruz. Sezona başlarken Kala‘nın okyanusta yüzdüğü sahnede çalan şarkının düzenlemesi daha yeni kaybettiğimiz İsveçli Dj Avicii‘ye ait.

2)Hallelujah – Daniel Martin Moore

Yılbaşı özel bölümünden olan bu şarkı, kutlama sahnelerine eşlik ediyor. Özellikle Riley ve Will‘in buz pateni sahnesiyle bu şarkı hafızamıza kazınmıştır.

3)Home We’ll Go – Steve Aoki & Shaun Frank

Dizinin en sevdiğimiz sahnelerinden birine geldi sıra. Evet, evet bildiniz. O meşhur doğum günü sahnesi.

4)Small Things – Ben Howard

2. sezonun 4. bölümünde çalan şarkı pek çok sahneye tanıklık ediyor.  “Small things” isimli şarkı, Kala‘nın tapınakta karşılaştığı isyana, Van Damm‘ın ülkesindeki susuzluk sorunuyla karşı karşıya kalmasına ve son olarak Amanita‘nın kaçışına eşlik ediyor.

5)Painting Greys – Emmit Fenn

Painting Greys, 7. bölümün en beğendiğimiz parçası olarak tabii ki listemizde hemen yerini alıyor. Riley‘nin Chicago’ya geldiği sahnede çalan şarkıyı eminiz ki bulduğunuzda siz de gece gündüz dinlemişsinizdir.

6)It’s Going To Be Fine – Andrew Bayer

Sezonun 8. bölümünden bize merhaba diyor sıradaki şarkımız. Wolfgang‘in yürüyüp, grup üyelerinden hiç kimseyle konuşmak istemediği o kasvetli sahnenin yıldızı olan şarkıyla devam ediyoruz listemize.

 7) In Need – Gert Taberner

10. bölümün açılış şarkısıyla listemizin sonlarına doğru yaklaştık. İşte Will’in babası için duyduğu hüznü iliklerimize kadar hissettiğimiz o şarkı.

8)Sugar – Robin Schulz

10. bölümden bir başka şarkıyla daha listemizi bitiriyoruz. Lito, Daniela ve Hernando‘nun partiye geldiği zaman bu harika şarkıyı duyabilirsiniz.

Kaynak 1, 2, 3

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
72

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here