Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Şener Şen’i yıllar sonra tekrar beyaz perdede göreceğimiz Yavuz Turgul filmi olan Yol Ayrımı’nın ilk fragmanı yayınlandı. Filmin vizyona giriş tarihi ise 10 Kasım 2017.

“Bir ormanda yol ikiye ayrıldı. Ben gittim daha az geçilmişinden ve bütün farkı yaratan bu oldu işte.”

Şener Şen’i 7 yıldır herhangi bir projede görememiştik. Uzun sayılacak bir aradan sonra yine Yavuz Turgul’un yönetmen koltuğuna oturduğu bir dram filminde kendisini başrolde göreceğiz. Şener Şen, babasının tekstil imparatorluğunu büyütme yolunda acımasızca ilerleyen zengin bir iş adamı olan Mazhar Kozanlı’yı canlandıracak. Hırslı bir iş adamı olan Mazhor Kozanlı büyük bir travma yaşarak hayatında bir yol ayrımına geliyor. Film, Mazhar Kozanlı’nın bu yol ayrımına geldikten sonra yaşadığı iç hesaplaşmayı konu alıyor.

Yol Ayrımı filminin yapımını TMC, yapımcılığını ise Erol Avcı üstleniyor. Filmin kadrosunda başrolde Şener Şen olmak üzere;  Rutkay Aziz, Çiğdem Selışık Onat, Tilbe Saran, Ruhsar Öcal, Nihal Yalçın, Mert Fırat ve Defne Kayalar yer alıyor.

Çoğu Türk sineması tutkunlarını heyecanlandıran Şener Şen & Yavuz Turgul filmi Yol Ayrımı 10 Kasım 2017’de vizyona girecek.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here