Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Alternatif/bağımsız müziği ülkemizde başarıyla devam ettiren ve hepimizin tüylerini diken diken edip her birimizin içine işleyen bir ses rengine sahip olan Sena Şener, 7 Mart’ta “Ölsem” isimli yeni şarkısını video klibi ile birlikte yayınladı.

Çoğumuz onu, belki farkında olarak belki de olmadan, Mahmut Orhan‘la birlikte çıkardığı Feel şarkısıyla duymuşuzdur. Açıkçası ilk başta bu parçayı Türk birinin söylediğini anlamak çok mümkün olmuyor çünkü duymaya alışık olmadığımız bir ses tonuna sahip kendisi. Farklı ses tonunun yanı sıra İngilizceyi de bu kadar güzel telaffuz ediyor olması da bir etken olabilir tabii.

Bu kadar çok dinlenen bir parça ve dünya çapında da en iyi DJ’lerden olan Mahmut Orhan ile müzik dünyasına resmi bir giriş yaptıktan sonra 2016 yılında “Bak Bana”2017 yılında ise “Sevmemeliyiz” ve Ona” parçalarını çıkardı. Şunu söyleyebiliriz ki çıkardığı her parça çıktığı zamanın en popüler şarkılarından olmayı başardı.

Sadece sesi değil, kendine has tarzı ve o kıvır kıvır saçlarıyla da dikkatleri çekmeyi başaran ve duygu patlaması yaşatan parçalarıyla her birimizin müzik listelerinde yer edinmiş Sena Şener’in yeni şarkısını ve video klibini buraya bırakıyor ve iyi dinlemeler diliyoruz!

 

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here