Bu yılın Mart ayında çıkışını gerçekleştiren Sea of Thieves çıktığı günden beridir sevilerek oynanmaya devam ediyor. Sürekli güncelleme alan oyuna bu seferde Rekabetçi PvP modu geliyor. Oyunun geliştiricisi Rare 2019’un ilk çeyreğinde bu modun geleceğini duyurdu. Peki bu modda neler yapabileceğiz?

Sea of Thieves Arena’da, belli bir büyüklükteki haritada arkadaşlarımızla en iyi ganimeti toplamaya çalışacağız ve rakiplerimizin önüne geçmeye çalışacağız. Rakiplerinizi batırmaya ve onların hazinelerini çalmaya çalışırken büyük gemi muharebeleri çıkması ise oldukça olası. Ayrıca oyuna Sea Dogs adında bir tüccar grubu eklenecek.

Bu yeni modun trailer’ı ise;

Ülkemizde Sea of Thieves’ın fiyatının pahalı olmasından dolayı birçok oyuncu bu güzel korsan oyununu oynayamıyor. Ancak oyunu oynayabilmek için oyunu tamamen satın almanıza gerek yok. Xbox Game Pass aylık üyeliği ile oyunu aylık olarak oynayabilirsiniz. Hatta ilk ay sadece 1₺’ye oyunu deneyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bilgisayarınızdan Microsoft Store’a girip Sea of Thieves sayfasından Xbox Game Pass’a tıklamak olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here