Sea of Thieves aylık güncellemeleri devam ediyor. Ağustos ayı güncellemesi ise dün akşam saatlerinde geldi. PC için yaklaşık 6 GB boyutunda olan bu güncelleme ile birlikte oyuna birçok yeni içerik eklenmiş oldu.

Güncellemede dikkat çeken en büyük özellik zıpkınlı tekneler. Zıpkınlı tekneler ile birlikte artık daha rahat hareket edip, teknemizi gemimize çıkartabileceğiz ya da düşman gemilerine atak yapmamızın farklı bir yolu olacak.

Bu güncelleme ile birlikte yeni voyageler eklenmiş oldu. Bu yeni görevlerde iskeletlerin çaldıkları relicleri geri almamız gerekiyor. Bu görevleri tavernada bulunan korsandan alabilirsiniz. Bu yeni görevler ise her ayın 2.haftası gelecek.

Ayrıca Reaper’s Chest adı altında oyuna çok değerli bir sandık eklendi. Bu sandığı haritada bulan oyuncular sandığı aldıkları anda sunucudaki tüm oyuncular harita üzerinde bu sandığı görebilecekler. Bunlarla birlikte oyuna yeni kozmetikler de eklendi. Son olarak ise önümüzdeki ay evcil hayvanlar da oyuna eklenecek.Güncelleme notlarının tamamını görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sea of Thieves’i ucuza oynamak isterseniz Microsoft’da bulunan Xbox GamePass aylık üyeliklerine bakabilirsiniz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here