Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Verdiği ücretsiz oyunlarla oyuncuların gönüllerine taht kuran Humble Bundle yine ücretsiz bir oyunla karşımızda. Geçtiğimiz haftalarda Darkness 2 oyununu ücretsiz olarak oyunculara dağıtan Humble Bundle 21 Nisan tarihine kadar Satellite Reign adlı oyunu ücretsiz şekilde oyunculara sunuyor. Steam’de 49 lira olan oyunu ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Satellite Reign Ücretsiz Nasıl Alınır?

Öncelikle bu linkten Satellite Reign Humble Bundle sayfasına giriyoruz. Eğer üyeysek “Log In” kısmından giriş yapıyoruz, üye değilseniz “Sign Up” kısmından üye olabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra “Add to Cart” seçeneğine tıklayarak oyunu sepetimize ekliyoruz. Daha sonra sırasıyla “Checkout” ve “Get it for Free” bölümlerine tıklıyoruz. İşlemlerden sonra kayıtlı olduğunuz mail adresinize oyunun keyini alacağınız bir link gönderiliyor.

Steam Kodunu Aktifleştirme

Steam üzerinden oyunu aktifeştirmek için yapacaklarınız da oldukça basit. Önce Steam’den “Kütüphane” bölümüne geliyoruz. Ardından sol alt köşeden “Oyun Ekle” kısmına tıklıyoruz. Açılan kutudan “Steam’de Ürün Etkinleştir” seçeneğini çekerek oyun etkinleştirme ekranına ulaşmış oluyoruz. Yönergeleri takip edip oyun kodumuzu girdikten sonra oyun kütüphanenize ekleniyor.

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here