90’larda çok popüler olan ve şimdilerde tekrar gün yüzüne çıkmaya başlamış, özlediğimiz nostalji şeylerden tonla var. Dedelerimizin, büyük annelerimizin kıyafetlerini çalıp ” Vintage ” adı altında onları büyük bir zevkle giymek gibi.

90’larda kıyafetler ve yaşam tarzından başka en güzel bir şey de oyun oynamaktı. Ergen çağlarında olan neredeyse her insanın elinde sanal bebekler vardı ve derslerde öğretmenlerden iyi azar işitirlerdi. Bu dönemde bile keşke olsa da tekrar eski günleri yâd etsek diyen çok insan var. O zaman MÜJDE! Sanal Bebek yani Tamagotchi’ler tekrar piyasa sürülüyor.

Tamagotchi’leri yapan Japon firması Bandai, sanal bebeklerin tekrar geleceğini duyurdu. İlk sanal bebeklerden farklı yenilikler var. Sezonsal etkinlikler ve oyunlar, ” Gotchi Puanı ” sistemi, artık beslediğiniz bebeklerin annelerinin ve babalarının görünüşünün bir karışımı olması, renkli renkli ekranlar ve gelişmiş animasyon detayları, başka oyuncularla interaktif olmak, birbirinizle konuşmak ve birbirinizin bebeklerini evlendirmek gibi.

28 Haziran’da Amazon, Target, GameStop ve Urban Outfitters gibi online satış sitelerinde satın alınabilir olacaklar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here