Samsung’un tanıtması beklenen ve Kasım ayında ilk prototipini gösterilen Galaxy Fold telefonu için yeni gelişmeler yaşanmış durumda.

Karşımıza çıkan ilk prototip kaba yapısıyla kötü bir izlenim bırakmıştı. Kalın çerçeveler ve kalın yapı kullanıcılardan aldığı karşılık ile sanıyoruz ki Samsung’u tanıtacağı telefonu tekrar gözden geçirmeye itti. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan Samsung Galaxy S10 etkinliğinde yeniden karşımıza çıkacak. Yaşanan gelişmeler bize S10 etkinliğinde ona dair bazı bilgiler alacağımıza işaret ediyor hatta bazı sızıntılara göre telefonun fiyatının 2000-2500 dolar seviyesinde olacağına işaret ediyor.

Tek kesin olmayan detay ise Galaxy S10 etkinliğinde telefonun tam olarak satışa çıkacak şekilde tanıtılıp tanıtılmayacağı. Malum yeniden karşımıza çıkacak olan telefon Samsung’un bize göstereceği 2. prototip olabilir ve satışa sunulacak olan telefon daha ileri bir tarihte ayrı özel bir etkinlik ile tanıtılabilir. Bekleyip göreceğiz. Bu arada etkinlik 20 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşecek.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here