20 Şubatta yapılacak olan etkinlikte Samsung’un Galaxy S10 ailesini tanıtması bekleniyor ancak yanında ayrıca bazı aksesuarları da tanıtması bekleniyor.

Galaxy Buds adı altında tanıtılması beklenen tamamen kablosuz kulaklıklar karşımıza çıkacak. Çok fazla bilgi paylaşılmasa bile Samsung Galaxy S10 serisinde karşımıza çıkması beklenen ve bir benzerini Huawei Mate 20 serisinde gördüğümüz Reverse Wireless Charging teknolojisi ile telefonun arka yüzü ile başka cihazları şarj edebilme teknolojisinin bulunması ve Galaxy Buds kulaklıklarının kablosuz olarak şarj olabilmesi bekleniyor. Geride kalan beklentiler ise daha uzun süre dayanan pil ömrü ve Bluetooth 5.0 LE ile gelmesi.

Ayrıca etkinlikte Galaxy Watch’ın yeni yan modeli Gear Sport’un yeni versiyonu Galaxy Watch modelinin tanıtılması bekleniyor. Gear Sport’tan biraz daha büyük bir ekran boyutuna sahip olması beklenen akıllı saatin 1,3 inç 360×360 çözünürlüklü AMOLED ekran ile gelmesi bekleniyor. 230mAh batarya, hızlı şarj, Bixby 2.0 desteği gibi gelişmelere sahip olması beklenen akıllı saatin Exynos 9110 işlemci ile gelmesi bekleniyor. Samsung Pay ve NFC desteğinin bulunması beklenen saatte Galaxy Watch modelinde olduğu gibi MST ödeme seçeneği yine olmayacak. Ve bazı bölgelerde LTE destekli modelinin de bulunması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here