Samsung, VR gözlüklerle izleyebileceğimiz altı adet yeni diziyi bizlerle buluşturuyor. Bu dizilerin konularını ve fragmanları merak ediyorsanız buyurun anlatalım.

 

1- The Interpretation of Dreams:

Freud’un 1899 yılında yayımlanan “The Interpretation of Dreams” adlı kitabından yola çıkılarak hazırlanan dizi, kitapta olduğu gibi dizide de bizlere yeni perspektifler sunacak gibi görünüyor. Freud’un rüyalar, bilinçsiz akıl ve düşler konusundaki orijinal örnek vaka çalışmalarını bizlerle buluşturacak olan uyarlama, VR teknolojisiyle birleştirilerek bize mükemmel bir deneyim yaşatacak.

 

2- Sam’s Surreal Gems: 

Türkçe’ye “Sam’in Gerçeküstü Mücevherleri” olarak çevrilen dizi, izleyicilerden sahnelerde gizlenmiş olan sürprizleri bulmalarını isteyecek. Bu yüzden diziyi dikkatle izlemenizi tavsiye ediyoruz.

 

3-Lightcatcher:

2150 yılında geçen ve bizlere distopik atmosferi hissettirecek olan dizide, insanlara iki seçenek sunuluyor. Dünya’da kalmak ya da Dünya’yı terk etmek. Her iki seçeneğin de kendine özgü zorlukları bulunuyor ve biz, bu maceradaki 5 kahramanın yolculuğuna tanık oluyoruz.

 

4-  Voyages:

Hepimizin bildiği üzere insanlar; doğar, büyür ve ölür. Voyages – Pilot adlı sanal gerçeklik animasyonu da insanlığın doğumdan ölüme kadar olan sürecinde bizleri bir yolculuğa çıkaracak. Tüm bu evrelere ve hatta henüz yaşamadıklarımıza tanıklık edeceğimiz için üzerimizde garip etkiler bırakabilir tabii.

 

5- &Desing:

&Desing, tasarımın Dünya’yı nasıl değiştirdiğini konu alıyor. Dizi; bilim, teknoloji ve antropolojinin birleşimi üzerinden bizlere insancıl bir temayla tasarım dünyasını anlatacak.

 

6- Bro Bots:

Bilimkurgu ve komedi dizisi olarak bizlerle buluşacak olan Bro Bots, geleceğin New York’unda geçiyor. Birbirine zıt karakterli olan; ancak en iyi arkadaş olan iki İngiliz Robot’un New York Polis Departmanı’na (NYPD) katılmalarını ve maceralarını konu alacak.

 

Eğer merak ediyorsanız; Samsung, tüm bu dizileri bir araya getirerek bir fragman da yayınladı. Şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here