Karanlık tınıların elektronik müzikle buluştuğu bir gece. Audioban Sunar: Dark Pulse Albüm Lansman Konseri

Türkiye’den yeni sesleri dinleyiciyle buluşturmayı, sosyal yaşamın her alanını farklı deneyimlerle canlandırmayı ve yayımlayacağı albümlerle plak kültürünü beslemeyi hedefleyen müzik oluşumu Audioban’ın kataloğunun ilk çalışması “Dark Pulse – Audioban Selections: New Era of Turkish Dark Scene”in lansman gecesi 9 Kasım Cuma akşamı Salon’da. Türkiye’den dark pop, synthwave, darkwave ve ambient gibi türlerde üretim yapan sanatçıların bir araya geldiği gecede, albümde yer alan Supereich DJ setiyle, Urværk, RedRice ve ELZ AND THE CULT ise canlı performanslarıyla sırayla Salon sahnesinde olacaklar. Gecenin kapanışı ise DJ setiyle Hakan Tamar‘dan. Birlikte Güzel iş birliğiyle gerçekleştirilecek Audioban Sunar: Dark Pulse albüm lansman gecesinin biletleri ayakta 45 TL, öğrenci 35 TL olmak üzere Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir ve detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Dark Pulse

Alışılmışın dışında sözler ve sınırları zorlayan altyapılarla, mikrofonda Ağaçkakan’la hip-hop.  

Ağaçkakan

Deneysel hip-hop dünyasının üretken ismi Burkay Yalnız, dokuz yıl önce Eskişehir’de bağımsız müzik kolektifi M4NM’i kurdu. 2013 ve 2014’te yayımladığı albümlerden sonra Eylül 2017’de ‘A Naşkvit’ başlıklı bir uzunçalar daha yayımladı. Solo projelerinin yanında, roadside. picnic, Sahtekar, heranherşeyolabilir gibi gruplarda yer alan Ağaçkakan, Armonycoma or slt, Afgan, Emiladil, Oldeaf gibi isimlerin çeşitli şarkıların prodüktörlüğünü üstlendi. ‘A Naşkvit’in canlı performanslarına davulda Kaan Akay, bas gitar ve elektroniklerde Emil Adil eşlik ediyor. Geçtiğimiz Ocak ayındaki hafızalara kazınan konserlerinin ardından iki tekli yayımlayan ikili 10 Kasım Cumartesi akşamı Salon’da. Ağaçkakan konserinin biletleri ayakta 45 TL, öğrenci 35 TL olmak üzere Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir ve detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Salon’un programında yer alan tüm sanatçıların şarkılarından oluşturulan çalma listesi, buradan takip edilebilirsiniz.

Biletler satışta

Konserlerin biletleri, Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir. (İKSV ana gişesi Pazar hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında açıktır.) Öğrenci biletleri ana gişe İKSV’den temin edilebilir, etkinlik kapasitesi el verdiği sürece öğrenciler sınırsız sayıda indirimli bilet satın alabilirler.

Salon etkinliklerinde Vodafone FreeZone üyelerine bir bilet alana ikinci bilet hediye.

Salon İKSV’de bu sezon da Garanti Bankası sponsorluğunda gerçekleşecek Garanti Caz Yeşili konserleri izleyicilerle buluşacak.

MasterCard da Paha Biçilemez İstanbul programı kapsamında Salon etkinliklerine katkıda bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here