Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
11

Tasarımcı ve yönetmen Ethem Cem ve Enes Özenbaş imzalı Şahsiyet dizisinin jenerik videosu SXSW Title Design Competition’da finalistler arasında.

Puhutv‘nin özel yapımı Şahsiyet dizisi için hazırlanan jenerik videosu SXSW Title Design Competition‘da yarışanlar arasında yer alıyor. Açılış videosunu yaratan Ethem Cem ve Enes Özenbaş da eserleriyle bu yıl gösterimi yapılacak yönetmenler arasında yer alıyor.

SXSW, 1987’den beri düzenlenen bir müzik, film ve interaktif sanatlar festivali. SXSW çatısındaki her bir kol kendi hedef kitlesi için büyük değer taşıyor. Müzik festivali yeni ve farklı isimleri keşfetmek için küresel bir sahne iken interaktif sanatlar bölümü teknoloji çevresinde en güncel inovasyonları duyuruyor. Film festivali ise özellikle Kuzey Amerika pazarı için ciddi bir sahne.

Ethem Cem, yarışma için Austin, Teksas’a geldi. 11 Mart günü yerel saat ile 14:30’da, Türkiye saatiyle 22:30’da da gösterim gerçekleşecek. İnsan vücudu ve sinir sistemiyle açılan jenerik filmi daha sonrasında çok çeşitli mekan ve objelere geçiş yapıyor. Dijital canlandırma ve hareketlendirme teknikleriyle yaratılan jenerik videosu farklı konseptleri birleştirerek akıcı bir dille sunuyor.

1

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
11

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here