Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Dünya çapında Netflix, Hulu, Amazon gibi online içerik platform sayılarının hızla arttığı şu günlerde Stage isimli yepyeni bir online içerik platformu geliyor.

Bu yazın son aylarına doğru çıkacak olan uygulama, bildiğimiz yayın platformlarından farklı olarak bizleri dünya tiyatrosunun eşsiz zenginlikleriyle buluşturacak.

Reality şovları, orijinal yapımları, canlı tiyatroları, çeşitli belgeselleri, Broadway müzikallerini, dünya çapında sergilenen sahne sanatlarını ve daha fazlasını sanat severlerle buluşturacak olan uygulama, ilk olarak Amerika’da kullanılabilecek olsa da 2019 yılında bütün dünyada kullanılmaya başlanabilecek.

Konuyla ilgili yapım şirketinden bir yetkili de “Görevimiz, tiyatroları herkese ulaştırabilmek, tiyatro severleri sahneye çekebilmek ve tiyatronun mirasını henüz tatmamış olanların takdirini kazanmak.” ifadelerini kullandı.

Dizi ve film dünyasını kökten değiştiren içerik platformlarından sonra Stage‘in sahne sanatları üzerindeki etkisi de bu denli büyük olacak mı bekleyip göreceğiz.

Kaynak: 1

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here