Ödül törenleri, kırmızı halı üzerindeki o büyülü yürüyüşler. Yıl boyunca takviminize ekleyebileceğiniz yerli yabancı birçok ödül töreni var. Bu sefer kırmızı halıda konumuz Oscar öncesi son büyük sinema ödülleri olan SAG Awards.

Kırmızı halıda nude tonlar, kabarık prenses model elbiseler, kırmızı elbiseler tercih ederek halıyla bütünleşme gibi birçok farklı tarzda elbiseler görmeye alıştık. Ünlü moda evleri ve modacılar bu özel günler için adeta yarışıyor. Bu sene dikkatimi SAG Awards’taki transparan elbiseler çekti. Birçok ünlü birbirinden farklı tarzlara sahip transparan elbiseler geçidi yaşandı. Hepsi birbirinden o kadar farklıydı ki kimse birbirinin tekrarı ya da pişti olmadı. İşte sizler için SAG Awards’taki transparan elbiseler.

Andrea Boehlke, halının üzerine çıkan ilk kişi oldu. Pudra pembesi ışıltılı transparan bir elbise ile karşımızda. Klasik bir havası olan elbise içten mini straplez bir elbise gibi duruyor. Kolları ve etekleri ise transparan geliyor. Aynı zamanda derin V yaka dekoltesi ise tülle biraz olsun kapatılmış. Bence oldukça klişe bir transparan. Unutmayalım ki her transparan seksi değildir.

Joey King‘in korse görünümlü elbisesi oldukça seksi duruyor. Makyajı ve saçıyla tamamladığı biraz hırçın ve asi görünümü oldukça hoş duruyor.

The Handmaid’s Tale’den Nina Kiri oldukça farklı bir transparana sahip. Özellikle göğüs dekoltesi dikkat çekici duruyor. Etek bölümü ise alışık olduğumuzun dışında. Yarısı işlemeli sıradan bir etek gibi fakat diğer yarısı transparan ve pilili.

Emily Hampshire‘ın elbisesi geceden iki trendi birleştirdi: sırf tüller ve fırfırlar. Transparan tüllerin seksiliği ve fırfırların romantizmini birleştiren elbise gecede oldukça dikkat çekici ve zarif duranlardan biri. Yine ödül törenlerinin vazgeçilmezi belden kabarık model bir eteğe sahip. Göğüs bölgesindeki dekoltesinin tülle kapatılmaması ise oldukça zarif ve seksi duruyor.

Gotik prensesimiz Helena Bonham Carter yine şaşırtmadı. Mavi fırfırlı elbisesinin kol ve etek detayları transparan siyah tüllweden oluşuyordu. Ayakkabısı, çat modeli ve gözlükleri ile yine çılgın tarzını korumuş.

Sırf boncuk detaylı ve transparan kollu elbisesi ile Alexis Bledel adeta bir vampir zarafeti ile karşımızdaydı. Saç modeli ve kırmızı ruju ile beyaz tenini birleştiğinde bu zariflik gözlerden kaçmıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here