Russo Kardeşler ile birlikte Avengers: Infinity War gecesi düzenlendi. Bu gece de yönetmen kardeşler, süper kahraman filmi hakkında seyircilerin yönelttiği soruları yanıtladı. Tabi ki en çok merak edilen, yeni Avengers 4 filminin fragmanıydı. Beklenen olmadı ve fragman başka tarihe kaldı. Ancak kardeşler, Avengers filmiyle ilgili birçok soruyu yanıtladı. İşte geceden kalan önemli bilgiler.

1) Thanos Ruh taşını kullanarak Doctor Strange’i yakaladı!

Doctor Strange ile Thanos; Titan‘da karşı karşıya gelirken, büyü ile birlikte Strange’in kendi yansımalarını yarattığını hatırlarsınız. İşte tam burada Thanos gerçek doktoru bulmak için Ruh taşını kullanmış. Daha sonra yine ruh taşını kullanarak Doctor Strange’i kendine çekerek yakalamış.

2) Vision öldü ve artık Zihin taşına bağlı değil!

Vision’ın 4. filmde döneceği ile ilgili bir çok söylenti ve teori ortalıkta dolaşmakta. Joe Russo bu konuyla ilgili söylentileri “Vision’ın öldü ve artık zihin taşını bir parçası değil.” diyerek yanıtladı.

3) Tony Stark’ın ve Steve Rogers’ın yeniden birleşme çabaları!

Çoğu Marvel fanı Tony Stark ve Steve Rogers’ın yeni filmde birleşmesini bekliyor. Russo kardeşler ise bu beklentiye cevap olarak Tony’nin, Steve’e ulaşmayı çalıştığı bir sahneyi çektiklerini ama planladıkları gibi olmadığı için sahneden vazgeçtiklerini açıkladılar.

4) Thanos Güç taşını kullanmadan Hulk’ı yendi!

İzleyiciler Thanos’un, Hulk’ı Güç taşını kullanarak yenebileceğini düşünüyordu. Ancak Russo Kardeşler, Thanos’un hesaplı ve akıllı olması sayesinde Hulk’ı taş kullanmadan yendiğini söylediler.

5) Stan Lee ve kendi sahneleri hakkındaki sitemi!

Konu Stan Lee ve onun cameolarına gelince, kardeşler onun her zaman sahnelerinin tek cümlelik olmasından şikayetçi olduğunu söylediler. Aynı zamanda Avengers yönetmenleri, Marvel evreni yaratıcısının hiçbir cameo fikrini geri çevirmediğini ve sete gelmeden önce sahne hakkında bilgilendirildiğini anlattılar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here