Batman’in yeni yüzü Robert Pattinson, Batman’ın gerçek bir süper kahraman olmaması hakkındaki yorumlarını şaka yoluyla bir şekilde geri çevirdi. Tartışmanın tek tarafı Pattinson değil tabi ki. DC Comics hayranları konuyu yıllardır tartışıyorlar ve Pattinson yakın zamanda yapılan bir röportajdan sonra bir anda kendini bunun ortasında buldu.

Aktörün fikrinin arkasında aslında, Bruce Wayne’in süper güçleri olmadığı gerçeği yatıyor. Yani Thor ve X-Men‘den çok Tony Stark gibi kendi icatları olan zengin ve eğitimli bir adam sadece.

İlgili haberler : Robert Pattinson ile “Batman Olmak” HakkındaRobert Downey Jr’ın Batman ve Robert Pattinson Yorumu

Yeni bir röportajda ise, Robert Pattinson‘a tekrar Batman’in süper kahraman tartışması hakkında sorular soruldu. Aktör, yorumlarının yine hayranları arasında küçük bir tartışmaya neden olacağını iyi biliyordu ve işte Pattinson’un süper kahraman yorumları hakkında söyledikleri.

“Konu hakkında bir eğitim almadım. İnsanlar ise epey sinirlendi. Tuhaf. Tartışmayı hala anlayamıyorum. Tamam, o bir süper kahraman, özür dilerim!”

Oyuncu ayrıca eğlenceli bir dille, “Bir sonraki manşet, Pattinson geri çekiliyor – Batman aslında bir süper kahraman. Lafını geri aldı!” diye konuştu.

Robert Pattinson kesinlikle iyi bir mizah anlayışına sahip ancak, Batman’deki oyuncu kadrosunun açıklanmaya başlamasıyla soğuk kanlılığını neredeyse kaybetti. Anlaşıldığı üzere, görüşmeler ve spekülasyonlar başladığında daha rol bile teklif edilmemişti ünlü aktöre.

“Daha seçmelere bile girmemiştim. Çok sinir bozucu bir durumdu çünkü rolü kaybedersem nedeninin bu olacağını düşünmüştüm.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here