Martin Scorsese‘nin geçtiğimiz günlerde Marvel filmleriyle alakalı yaptığı çıkışa James Gunn ve Samuel L. Jackson‘dan sonra, serinin en önemli oyuncularından biri olan Robert Downey Jr.‘dan da cevap geldi.

robert downey jr. ironman ile ilgili görsel sonucu

Scorsese’nin “Marvel filmlerini izleyemiyorum. Denedim biliyor musunuz? Ama bu sinema değil.” demesinin üzerine, seride Ironman rolüyle yer alan Downey Jr.; “Filmler sinemalarda gösteriliyor. Scorsese’nin görüşlerine saygı duyuyorum. Farklı bakış açıları konusunda ihtiyaç duyduklarımızı söylüyor ve böylece odağa yönelebiliriz, yolumuza devam edebiliriz. Tabii ki başarıyı kıskandığı yok. O Scorsese.” dedi.

Başarılı oyuncu sözlerine “Tür filmlerinin nasıl olacağı konusunda söyleyecek çok şey var. Eğer bu işte bir problem varsa, problemin parçası olmaktan oldukça memnunum. Konu sanatın formuyla ilgili. Canavarı yok etmeye gelip, rekabeti bu şekilde ortadan kaldırmaksa harika bir olaydır.” diyerek devam etti.

Marvel’ın Avengers: Endgame filmiyle MCU’dan ayrılan 54 yaşındaki oyuncudan sonra başkalarının da konuyla ilgili konuşup konuşmayacağı merakla bekleniyor ancak Scorsese’nin sözleriyle iigili tartışmalar daha uzun süre devam edecek gibi görünüyor.

robert downey jr. ironman ile ilgili görsel sonucu

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here