Televizyonda izlemek için bir defile mi arıyorsunuz? Rihanna bu isteğinizi gidermek için geliyor! Rihanna’nın kurucusu olduğu iç giyim markası Savage x Fenty, diğer Victoria’s Secret defileleri gibi televizyonda yayımlanacak.

Riri, Instagram’da yaptığı paylaşımında son SavageXFenty gösterisinin 20 Eylül’de Amazon Prime’da kamera arkası görüntülerine de tanıklık edeceğimiz şekilde yayımlanacak büyük bir etkinlik planladığını duyurdu. Postun açıklama kısmına ise “En cesur, seksi, süper … hayal edebileceğiniz enerjik deneyim!” diye yazdı. Çok heyecan verici bu anlarda, yorum yapanlar yazıyı anında alev emojisiyle doldurdu.

Bu eylül ayının SavageXFenty yayını, 2017’deki lansmanından bu yana markanın ikinci etkinliği olacak. Rihanna, son kez düzenleyeceği SavageXFenty gösterisi için ilk modeli olan Slick Woods ile çalışmaya başladı, dolayısıyla bu sefer kendisinden çok daha çılgınca şeyler bekleniyor. Bu beklentinin nedenini ise ufak bir hatırlatmayla açıklayabiliriz. Rihanna’nın bir önceki defilesinde sahne alan model Slick Woods 9 aylık hamileydi ve gösterinin kapanışını yalnızca stringten oluşan onun dışında transparan bile denemeyecek inanılmaz cesur bir parça ile yapmıştı. Pist dönüşünden hemen sonra ise doğuma girmiş ve oğlu Saphir’i dünyaya getirmişti. İşte haklı beklentinin sebebi!

Şov, daha önce olduğu gibi geleneksel podyum gösterileri formatından kopacak ve müzik, kültür ve moda dünyalarını bir araya getirecek. Eylül ayındaki New York Moda Haftası kapsamında gerçekleşecek olan SavageXFenty gösterisinde Rihanna’nın sahneye çıktığı müzikal bir sürpriz olabileceği söyleniyor.

Kaynak: 1 2

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here