Rihanna‘ya benzerliği ile çok şaşırtan küçük kızı hatırlıyor musunuz? Geçtiğimiz günlerde Rihanna küçük ikizini Instagram hesabından “Az kalsın telefonumu düşürüyordum. Nasıl?” diyerek paylaşmıştı.

Kullanıcılar da benzerliklerinin ne kadar şaşırdıklarına dikkat çekiyorlardı. Bir kullanıcı, “İlk başta FaceApp olduğunu düşündüm… Bu bir gerçek klonu” dedi. Bir diğeri, “Lol! Rihanna’nın bebek filtresini kullandığını düşündüm” dedi.

Snoop Dogg, Priyanka Chopra “Vay ?!” yazarken gizlice çocuğun annesi olup olmadığını sormak için hızlı davrandı.

View this post on Instagram

almost drop my phone. how?

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

Bir fame ile olan tıpa tıp benzerliğinizin hayatınızı nasıl değiştirebileceğini hayal edin. Rihanna’nın adeta küçük ikizi olan Ala’a Skyy için durum böyle. 7 yaşındaki model, şimdi doğal saç bakım markası The Mane Choice’in en yeni elçisi.

Mane Choice CEO’su ve kurucusu Courtney Adeleye, çarpıcı küçük modelden şu sözlerle bahsetti: “Sadece genç yaşta inanılmaz bir tavrı ve iş ahlakı değil, saçını da seviyor” dedi. “Harika ürünler kullanmanın faydalarını anlıyor. Bu muhteşem.”

Hızla ünlenen Ala’a Skyy, bir güzellik endüstrisi ikonu olan Tyra Banks‘ın da dikkatini çekti ve ünlü modelden bir teklif aldı. Yakın bir zaman içinde ‘ModelLand’ adlı eğlence parkını açmaya hazırlanan Tyra Banks, Skyy’ı görüşmelere çağırdı.

Yüzü olduğu ‘The Mane Choice’ markasının ürünlerini Instagram sayfasından paylaşan Skyy’ın annesi Bria Baytops, “Bir gün en sevdiğiniz ürünleri kullanıyorsunuz çünkü onları çok seviyorsunuz, ertesi gün ise en sevdiğiniz ürünleri kullanıyorsunuz ve aynı zamanda markanın yeni elçisi oluyorsunuz!” yazdı.

Hayranlardan aldığı sevgi ve destek miktarını ve ardından hızla artan 150.000 Instagram takipçisi olduğunu göz önüne alarak, küçük Riri’nin güzellik endüstrisindeki geleceği çok parlak görünüyor. Belki Wilhelmina veya Fenty Beauty kampanyası ile bir modellik sözleşmesi olabilir? Olasılıklar sonsuzdur!
Kaynak: 1, 2

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here