Rihanna’nın çocukluğundan dünya turnesine, sıra dışı moda gösterilerinden, ailesi ve arkadaşlarıyla özel anlarına kadar hayatından pek çok detay içeren fotoğraflı otobiyografi kitabı The Rihanna Book’un tanıtımı New York’ta yapıldı!

Rihanna, sinema ve moda dünyasından sonra yazarlığa da adım atarak fotoğraflı otobiyografi kitabını hazırladı. Hayatından kesitler sunan bu kitabının tanıtımını New York’taki Guggenheim Müzesi’nde yaptı. Tasarımını Saint Laurent’ın yaptığı leopar desenli elbisesi ve Anthony Vaccarello imzalı çizmesiyle basına poz veren Rihanna; 504 sayfalık, 1050 fotoğraf içeren fotoğraflı otobiyografisini tanıtırken hayranlarından çok yoğun ilgi gördü. 31 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı, yaptığı konuşmada, kitabı için emek sarf eden görsel yönetmenler Nikolai ve Simon Haas’a, Phaidon Yayınevi’ne, kitabın editörlüğünü yapan Jen O’Hill’e ve kitaba katkı sağlayan arkadaşı Melissa Forde’ye teşekkür etti.

Kitabın asıl halinin yanı sıra, Rihanna: Fenty x Phaeton, Rihanna: Luxury Supreme ve Rihanna: Ultra Luxury Supreme isimli üç farklı kitap da sınırlı üretim versiyonuyla yayınlandı. Rihanna: Ultra Luxury Supreme’lerden sadece 10 adet üretilmiş ve biri, bu yılki Diamond Ball’da 110 bin dolara Cardi B tarafından satın alınmıştı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here