Nerial, Devolver Digital ve HBO, yeni Reigns oyununu duyurdu. Eski oyunların aksine bu sefer isimsiz bir kralın veya kraliçenin yerine Game of Thrones’un ana karakterlerinden birini kontrol edebileceğiz. Basit bir kart kaydırma oyunu olan Reigns serisi seçim yapma konusunda bir o kadar zorlayıcı.

Reigns: Game of Thrones, HBO serisinden gelen karakterler için olası gelecekleri oynayabileceğiz. Cersei Lannister, Jon Snow, Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister, Sansa Stark ya da diğer muhtemel krallardan veya kraliçelerden birini seçebileceğiz. Sağdan sola kaydırarak kaderlerine karar verebileceğiz. Cersei’nin Baelor Büyük Sept’u yeniden inşa etmesi veya Jaime Lannister ile evlenen Sansa Stark gibi tamamen yeni ve benzersiz sonuçlarla oyunun gidişatına da yön verebileceğiz. Ayrıca oyunun müzikleri HBO serisinde çok başarılı işlere imza atan Rami Djawadi’e ait olacak.

Reigns: Game of Thrones bu Ekim ayında PC ve mobil cihazlara 4 dolarlık bir fiyatla gelecek. Biz oyunu şimdiden baya bir merak ettik ve oynamak için sabırsızlanıyoruz. Reigns serisinin ilk çıkan oyununu merak ederseniz Steam sayfası için buraya tıklayabilirsiniz. Reigns: Game of Thrones için ise buraya tıklayabilirsiniz. İyi Tatiller dileriz sevgili Wannart Ailesi!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here