Belki son 10 senenin en çok ses getiren ve beklenen çıkışlarından birini yapmış olan Red Dead Redemption 2’nin Online modu bu hafta oyuncular ile buluşacak!

İlk önce beta sürecine girecek olan Red Dead Online, 27 Kasım 16.30’da Ultimate Edition satın almış oyuncular için çıkış yapacak. 28 Kasım tarihinde, oyun çıkışını yaptığında ilk gün oynayan oyuncular, 29 Kasım tarihinde oyunu ilk hafta oynayanlar ve son olarak 30 Kasım tarihinde tüm Red Dead Redemption 2 sahipleri için açılmış olacak oyunun betası.

Görünen o ki Rockstar Games GTA Online ile yaşadığı sunucu yükü kaynaklı sorunları az da olsa hafifletmeye çalışıp daha stabil bir çıkış gerçekleştirme planları yapıyor.

Henüz çok kısıtlı bilgilere sahip olduğumuz Red Dead Online için Rockstar Games “Red Dead Redemption 2 oynanışı temelde tutularak, Red Dead Online ana oyunun detaylı ve geniş arazilerini, kasabalarını, şehirlerini ve tabiatını alıp çoklu oyuncular ile oynanmaya hazır hazır yaşayan bir dünyaya koyuyor. Karakterinizin görünüşünü, yeteneklerini ve skillerini kendi oynanış türünüze göre düzenleyip bu yeni dünyayı tecrübe etmeye adımlarınızı atacaksınız.” gibi küçük bir açıklama yapmıştı. Detaylarını yarından itibaren heyecan ile keşfedeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here