Sniper Elite’in geliştiricisi Rebellion’un bir sonraki oyunu olan Strange Brigade, 28 Ağustos’ta oyuncuların huzuruna çıkıyor. Stüdyo, 1930’larda geçecek Shooter-Adventure oyunu olan Strange Brigade’in PlayStation 4, PC ve Xbox One’da yayınlanacağını duyurdu.

Dünyaca ünlü Sniper Elite’ın yapımcılığını üstlenmiş Rebellion bu sefer bambaşka bir oyunla geliyor. Strange Brigade, 1930’larda Antik Mısıra keşfe gitmiş özel yetenekleri ve silahları olan kaşiflerin macerasını konu alıyor. Oyuncular, tehlikeli maceralarına başlamadan önce her biri kendi kişisel silahına ve insanüstü yeteneklere sahip dört farklı kaşifden birini seçebilecekler.

Oyunun ön siparişi, Gizli Servis Silahları Paketi’ni bedava almanıza yarayacak. Ayrıca, Season Pass’ı ve Collector’s Edition’ı kapmak için Dijital Deluxe Edition paketi de ilginizi çekebilir. Çelik kitap çantası, bir zeplin modeli, 64 sayfalık bir sanat kitabı ve daha fazlasını içeren bu paket oyunla birlikte satışa sunulacak.

Strange Brigade

Unutulmuş uygarlıkları ve tehlikeli mezarları keşfedeceğiniz bu macera dolu oyunda ve bir Mısırlı cadı kraliçesinin mitolojik ordusuyla savaşacaksınız. Aşağıda hikayenin yepyeni hikaye fragmanına göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here