18 Şubat’ta yapılan Stadia duyurusunun ardından sistemin desteğini yeni Android cihazlara genişletmesi ile Razer kullanıcıları artık Junglecat, Raiju Mobile ve yeni Kishi’yi de Stadia üzerinden oyun oynarken kullanabileceklerini duyurdu.

Öte yandan dünyanın en iyi oyuncu DW telefonu ve onun varisi Razer Phone 2, 120Hz ekranı, çift taraflı Dolby Atmos hoparlörleri ve 4,000mAh pil gücü ile mobil oyunları oynamak konusunda etkili bir partner olduğunu da hatırlatalım. Razer Phone 2, için daha detaylı bilgiye Razer Phone 2 adresinden ulaşabilirsiniz.

Razer Kishi for Android evrensel kablolu mobil kontrol cihazı bu yılın başlarında duyurulmuştu. Bu ürünün yanında Raiju Mobile ve Bluetooth bağlantılı Junglecat ürünleri de Stadia’dalki oyun deneyiminizi geliştirecek. Yeni mobil kontrol cihazları hakkında daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin: Razer Kishi.

Razer Cortex Mobile uygulaması yakın zamanda yayımlanmış ve 7 Şubat 2020’de güncellenmiş bir uygulama olup artık içerisinde Gamin Mode açıkken sizlere FPS oranını gösteren bir analiz yeteneğini de barındırıyor. Razer Cortex Mobile hakkında daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin: Cortex Mobile

razer.com ve Razer yetkili satıcılarında sunulan tüm Razer mobil cihazları için geçerlidir. Google Stadia yazılımı Google Play üzerinden ya da stadia.google.com sitesinden Google Stadia uygulaması indirilerek erişilebilir.

Razer- For Gamers. By Gamers

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here