Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Ünlü rock grubu Queen‘i anlatacak olan “Bohemian Rhapsody” filminde,  Mr. Robot dizisinden tanıdığımız Rami Malek‘in Queen’in solisti Freddie Mercury‘yi canlandıracağı duyurulmuştu ve son olarak da filmden Malek’in, efsanevi solist Mercury olarak poz verdiği bir görüntü yayınlandı!

“Usual Suspects” ve “X-Men” serilerininden bazılarının yönetmenliğini yapan Bryan Singer filmi yöneten isim. Bunun yanında filmde Gwilym Lee Brian May‘i, Ben Hardy davulcu Roger Taylor‘ı, Joseph Mazello ise grubun basçısı John Deacon‘ı canlandıracak.

Queen’in resmi internet sitesinde belirtilene göre, “Film Queen’in, bize Live Aid gibi unutulmaz anlar kazandıran efsanevi yıllarını yeniden canlandıracak ve böylelikle filmin bir devam filmi de çekilebilecek.”

Malek’ten önce Mercury’yi canlandıracak isim olarak Cohen düşünülmüştü.

Freddie Mercury’nin filmiyle yakından alakalı olan Sacha Baron Cohen ise, Brian May ile görüştüğünü ve May’in Mercury’nin hayatının “gerçek yönünü” öğrenmek istemediğini söyledi. May, Cohen’in yaptığı bu açıklamaları reddetti ve yazdığı yazıda şunları söyledi: “Sacha gıcıklık yapıyor. Sacha ile beraber çok güzel zaman geçirdik ve birçok fikir ürettik fakat o sonra gitti ve film hakkında gerçek olmayan şeyler söylemeye başladı. Neden işin gerçek yönünü anlatan bir film çekmek istemeyelim ki? Biz gerçeklikten kaçan insanlar mıyız? Ben öyle olduğumuzu düşünmüyorum.”

“Bohemian Rhapsody”, “işin gerçek yüzünü” göstersin ya da göstermesin, 28 Aralık 2018‘de vizyona girecek.

Kaynak: Telegraph

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here