Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Altın Küre Ödülleri’nde “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü kazanan Rami Malek’in şimdi de Michael Jackson’ı canlandıracağı konuşuluyor. Queen grubunun solisti Freddie Mercury’yi başarılı bir şekilde canlandırdığı Bohemian Rhapsody filminden sonra genç oyuncunun hayat vereceği ikinci efsane isim Michael Jackson mı olacak? Oscar ödüllerindeki adaylık için en güçlü oyuncuya layık görülen Rami Malek‘in, Michael Jackson’ın yaşamı ile ilgili film için ailesi ve yapımcılarla anlaştığı iddia ediliyor, gerçekleşirse, biyografi filmlerinin unutulmaz ismi olacağını varsayabiliriz.

Pop’un Kralı‘ olarak anılan Michael Jackson’ın annesi 88 yaşındaki Katherine Jackson: “Rami Malek’in performansını çok beğendim. Oğlum Michael Jackson’ı canlandıracak yetenekte. Zaten maddi durumumuz sıkıntılı. Yapımcılarla dirsek temasındayız” açıklaması yaptı.

Aileden gelen bir diğer açıklama, filmin gerçekleşmesi durumunda kardeşleri Janet, La Toja ve evlat edindiği çocukları Michael Jr., Paris ve Blanket’in de filmde rol alacağı oldu.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here