Rambo: First Blood (İlk Kan) filmiyle başlayan seri, beşinci film Last Blood (Son Kan) ile son buluyor. 1982 yılında başlayan seriye son noktayı koyacak Rambo V: Last Blood’dan ilk resmi fragman paylaşıldı.

Sylvester Stallone‘yi tekrar başrolde göreceğimiz yapımda bu kez Meksika kökenli uyuşturucu kartellerinin peşine takılan Rambo’yu izleyeceğiz. Kendi halinde sessiz sakin bir hayat süren ve beladan uzak yaşamaya çalışan Rambo, kafasını meşgul etmek için her türlü gündelik işi kabul eder. Lakin bir gün aldığı haberle bu düzeni bozulur. İnsan kaçakçılığına bulaşan bir çetenin peşine düşer: Rambo, karteli çökertmek ve liderlerini alt etmek için elinden geleni yapacaktır.

Uzun yıllar boyunca birçok izleyiciyi kendine çekmiş Rambo serisinin son filminin oyuncu kadrosu, sinemada hayat verdiği aksiyon karakterleriyle efsaneleşen Sylvester Stallone başta olmak üzere, Paz Vega, Louis Mandylor, Sheila Shah ve Yvette Monreal gibi isimlerden oluşuyor. Filmin yönetmenlik koltuğundaysa Apocalypto, Man on Fire ve Jack Reacher gibi filmlerde yardımcı yönetmenlik görevi üstlenmiş Adrian Grunberg oturuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here