Taşlar, kuleler ve uçaklar gibi dünyalı şeyleri birleştirdiğiniz oyunlardan sıkıldınız mı? Zombilerin ve ejderhaların çok fazla kullanıldığını ve artık sıktığını mı düşünüyorsunuz? Tüm bunların olmadığı yeni bir oyun önerimiz var: Space Merge, sizi dünyanın atmosferini terk etmeye çağırıyor. Keşfetmeye var mısınız?

Görsel olarak cezbedici, eğlenceli ve rahatlatıcı bir birleştirme oyunu olan Space Merge’de oyuncular, gezegenleri birleştirerek kendi güneş sistemini yaratabiliyor. Rahatlatıcı bir uzay teması olan bu oyunda birbirinden farklı seksenden fazla sayıda gezegen yaratabilirsiniz. Ayrıca oyunda yaptığınız güncellemelerle alım gücünüzü arttırabilir ve meteor çağırmaya başlayabilirsiniz.

Çevrim dışıyken oyun parası kazanabilir, diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Boş zamanlarınızda rahatlıkla oynayabileceğiniz güzel bir oyun. Space Merge’de diğer birleştirme oyunlarına kıyasla daha hızlı ilerleme kaydedildiğini de not olarak düşelim.

Space Merge, oyuncuyu gündelik sıkıntılarından uzağa, uzayın derinliklerine taşıyan bir oyun. Umarız sizin için de rahatlatıcı bir oyun deneyimi olur, iyi eğlenceler! Space Merge’u App Store ve Google Store’da ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here