Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
2

32 yaşındaki İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Rag’n’Bone Man (asıl adı: Rory Graham) Human parçası ile güzel bir çıkış yakalamıştı. Verdiği bir röportajda aslında Human parçasını tamamladıkları zaman tutmayacağını düşünmüş ve dinlediğinde oldukça resmi geldiğini itiraf etmiş. Fakat talih kuşunun ne zaman, nerede başınıza konacağı belli olmuyor. Öyle ki tek bir parça ile haftalarca müzik listelerinin üst sıralarında yer aldı Rag’n’Bone Man.

Sanatçı bir de geçtiğimiz Eylül ayında baba oldu. 2018 yılında çıkarmayı planladığı yeni albümü için 10 parçayı şimdiden hazır ettiğini belirten sanatçı, babalık vazifesi için fazlaca vakit ayırmak istediğini ve bunun için çok çalıştığını da belirtmiş. ”Daha fazla egzersiz yapmam ve sigarayı bırakmam yönünde ilham kaynağı oldu. Yüzmeye başladım ve eğlence amaçlı dahi sigara içmiyorum. Reuben doğduğundan beri kendime biraz daha bakmaya çalıştım.” diye de belirtiyor. Darısı nice babanın başına diyor ve sevenlerine müjdeyi veriyoruz!

Rag’n’Bone Man 2018 yılında çıkmayı planladığı Avrupa turnesi kapsamında İstanbul’a da gelecek. 20 Avrupa ülkesinde performans sergileyecek sanatçının 13 Mayıs 2018’de Volkswagen Arena‘da sahne alacağı duyuruldu.

Yazımızın sonuna geldik. O halde sanatçının Human parçasıyla elveda diyelim.

But I’m only human after all, I’m only human after all
Don’t put your blame on me, don’t put your blame on me

Bir sonraki yazıda görüşünceye dek sanat ile hür, sanat ile özgün kalın.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
2

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here