Jude Law’ın modellik yapan oğlu Rafferty Law, Disney’in yeni bir versiyonunu yaratmaya karar verdiği Oliver Twist filminin başrol oyunculuğunu üstlendi.

Annesi Sadie Frost olan 23 yaşındaki Rafferty, ebeveynlerinin izinden giderek, Charles Dickens’ın klasiği Oliver Twist’in yeni versiyonunda başrolü oynayarak oyunculuğa da adım atmış olacak. Hakkındaki bilgilere göre, ekranlardaki görüntüsü ve ses aralığı ile herkesi etkilemiş durumda. Zaten modellik yapması göz önünde bulundurulduğunda, yapamayacağı hiçbir şey yok gibi görünüyor. Oliver Twist’in yeni versiyonunun çekimleri bugün itibariyle Londra’da başlıyor ve herkesin başlamak için çok heyecanlı olduğu söyleniyor. Yapımcılar, genç izleyicilerin ilgisini daha çok çekmek için filmin senaryosunu ve müziklerini modernleştirmeyi amaçlıyor. Uyarlamanın klasik versiyonu ‘’modern versiyon’’ olarak adlandırılacak. Rafferty’nin vokal yeteneğinden herkes çok etkilenmiş ve Oliver rolüne bambaşka bir boyut getirmiş gibi gözüküyor. Ayrıca, filmde Oliver’ın arkadaşı Doktor Losberne rolünü 48 yaşındaki David Walliams’ın oynayacağı iddaa ediliyor.

En önemli noktalardan biri ise film klasik olanın modern versiyonu olacağı için filmdeki herkesin Oliver Twist fanlarını ikna etmek için çok çalışması gerekecek. Son olarak aktarılan haberlere göre, mükemmel aksanından dolayı filmdeki Nancy rolü Adele’e teklif edilmiş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here