Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
31

Variety tarafından doğrulanan haberlere göre, bir süredir ortalıkta pek görünmeyen Leonardo DiCaprio, Charles Manson cinayetlerini konu alacak olan ve henüz ismi belirlenmeyen Quentin Tarantino’nun filminde başrol olacak!

DiCaprio, filmde yaşlanmış ve işsiz bir aktörü canlandıracak. Margot Robbie ise Sharon Tate rolü için gözde isimler arasında.

Bu film aynı zamanda DiCaprio’nun 2016 yılında Oscar ödülü kazanmasını sağlayan The Revenant (Diriliş) filminden sonraki ilk filmi. DiCaprio ve Tarantino işbirliğini ise en son 2012 yılında Django Unchained (Zincirsiz) filminde görmüştük.

Henüz doğrulanmamış olsa da gelen haberlere göre Tarantino, Al Pacino‘nun da ilgisini filme çekmeye çalışıyor.

9 Ağustos 2019 tarihinde vizyona gireceği öngörülen film, Manson’un LaBianca cinayetlerini işlemesinin ve Tate’nin ölümünün 50. yıl dönümüne denk geliyor. Film, aynı tarihte vizyona girecek olan Disney’in bilim kurgu ve fantezi türünden uyarlaması olan “Artemis Fowl”a karşı beyaz perdede mücadele edecek gibi görünüyor.

Sony, Warner Bros. ve Paramount gibi devasa firmaları alt ederek film haklarını elde etti. Çevreye neredeyse hiç bilgi sızdırılmasa da filmin 1969 yılında Charles Manson aracılığıyla gerçekleştirilen cinayetler üzerinde döneceği öngörülüyor. Yönetmen ise filmin biyografi tarzında olmadığını ve Charles Manson’ın çevresinde dönmediğini söyleyerek filmi bekleyenler için ufak bir ipucu verdi.

 

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
31

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here