Kill Bill, Soysuzlar Çetesi ve Zincirsiz gibi unutulmaz filmlerin yönetmeni Quentin Tarantino‘nun, tarihin en ünlü seri katillerinden Charles Manson‘ı temel alacağı yeni filminin ilk detayları belli oldu

Sony Pictures, Quentin Tarantino’nun ismi hala belli olmayan bu yeni filminin, 9 Ağustos 2019’da vizyona gireceğini açıkladı.

Filmin vizyon tarihiyle ilgili en önemli detay ise, 9 Ağustos 2019’un filmde de işlenecek Tate cinayetlerinin 50. yıl dönümüne denk gelmesi.

Tom Cruise, Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt gibi oyuncuların isminin geçtiği filmde Sharon Tate’i Margot Robbie’nin canlandırması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Charles Manson’ı filmde kimin canlandıracağı ise filmin en büyük merak konusu olmaya devam ediyor.

1969 yılında geçecek film Los Angeles‘ta geçecek. Dizi yıldızı olan bir erkek oyuncu film sektörüne geçiş yapmanın yolunu ararken, dublörü olan arkadaşı da aynı amacın peşinden koşacak. İkilinin başına gelenlerin arka planında Manson tarikatının işlediği, Sharon Tate‘in de kurban gittiği korkunç cinayetler de yer bulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here