Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

KROQ’nun dün gece düzenlediği Almost Acoustic Christmas etkinliğinde sahne alan Queens of the Stone Age’in konseri sırasında oldukça talihsiz bir olay yaşandı.

Queens Of The Stone Age lideri Josh Homme, performansı esnasında Chelsea Lauren isimli fotoğrafçının kafasına ayağıyla vurdu.

Yediği darbe sonrası hastaneye götürülen Chelsea Lauren, yaşadığı olayı şöyle anlattı: “Josh benim konumlandığım yere doğru yürüyordu, ben de heyecanlanmıştım, Queens Of The Stone Age’i daha önce hiç çekmediğim için de sabırsızlıkla bekliyordum. Benim olduğum noktaya gelmeye başlayınca, ben de Homme’yi çekmeye başlamıştım ki ayağıyla yüzüme doğru vurdu. Homme’nin ayağının kameramla temas etmesi sonucu, kameram da yüzüme sert bir şekilde çarptı. O konserini vermeye devam etti, ben ise acıdan kıvranıyordum.”

Chelsea Lauren, başına gelen talihsiz olaya dair ayrıntıları instagram hesabından da paylaştı. Olayın bir videosunu paylaşan fotoğrafçı altına “Josh Homme’a gecemi acilde geçirttiği için teşekkür ederim. Cidden, bunu kim yapar?” yazdı.

Çok geçmeden grubun solisti Josh Homme’den hem yazılı hemde sözlü bir açıklama geldi. Homme açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Dün gece performansın etkisinde kaybolmuşken, sahnedeki birkaç ışığı ve ekipmanı tekmeledim. Bugün farkına vardım ki aralarında Chelsea Lauren ve taşıdığı kamera da varmış. Bunun olmasını istemedim ve gerçekten çok üzgünüm. Çalışmak için sahnemize gelen bir kişiye kasten asla zarar vermezdim. Umarım Chelsea bu samimi özrümü kabul eder.”

A post shared by QOTSA (@queensofthestoneage) on

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here