Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
11

Heyecan ve aksiyon dolu ilk sezonuyla Netflix yapımı Punisher beklentilerimizin ötesinde bir sezonla açılış yapmıştı. Her yeni bölümüyle şiddetin ve olayların dozu artmış ve unutulmayacak finaliyle dizi bizi kendine hayran bırakmıştı. Bugünlerde ise dizinin ikinci sezonu hakkında bilgiler ardı ardına ulaşıyor elimize.

Finalde yaşanan büyük çatışmanın ardından Billy Russo karakterinin ikinci sezon bizim için önemli olacağını hissetmiştik. Bu sezon esas kötümüz kim olacak bilinmez ama Billy’nin onlardan biri olacağı kesin. Ve Jigsaw nam-ı diğer Billy Russo’nun yeni sezona ait ilk görüntüleri.

punisher-wannart

punisher-wannart

punisher-wannart

Frank Castle ise her zamanki gibi…

punisher-wannart

punisher-wannart

Amber Rose Revah ve Jason R Moore’dan alınan bilgilere göre Dinah Madani ve Curtis Hoyle 2. sezonda da diziye devam edecek. Supergirl ile tanıdığımız Floriana Lima, Krista Dumont ismi ile diziye katılacak. Giorgia Whigham, Amy Bendix rolü ile ve Josh Stewart, John Pilgrim rolü ile diziye katılacak. Annette O’Toole ve Corbin Bernsen de Andersen ve Eliza Schultz olarak ikinci sezon kadrosuna katılmış durumda.

Ağustos ayında biteceği söylenen 2. sezon çekimlerinin ardından 2019 başlarında diziyi izleme fırsatı yakalayabileceğiz.

Kaynak: 1, 2

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
11

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here