PlayStation 4 oyuncularına müjde! PS4’teki Red Dead Online oyuncuları bugün erken erişim içeriğine sahip olabilecekler. Bu haftaki Red Dead Online güncellemesi yeni içerikler getirdi, ayrıca tüm oyuncular bu hafta yeni Free Roam görevlerine katılabilecekler. Bunlara ek olarak bu hafta 27 Mayıs’a kadar herhangi bir noktada bir Posse’de oynamak için beş bonus Gold Bar kazanacaksınız. PS4 oyuncuları artık yeni Showdown Modları, kıyafetleri, ifadeleri ve The Ancient Tomahawk‘a erken erişimin tadını çıkarabilir. O zaman haydi güncellemelere bakalım.

PS4 erken erişim güncellemeleri:

  • The Ancient Tomahawk: Fırlatılabilir silahı ücretsiz olarak almak için yerel Fence’inizi ziyaret edin. Herhangi bir rütbedeki oyuncu kullanılabilir.
  • Perlino Andalusian Atı ve Ekipmanı: Güzel Perlino Andalusian, uzun yolculuklar için daha dayanıklıdır ve ücretsiz olarak temin edilebilir. Aynı zamanda yeni bir eyer ve heybe ile birlikte geliyor.
  • Giysiler: Wheeler, Rawson and Co. Kataloğunu ücretsiz olarak alabilir ve inceleyeblirsiniz. Yerel Mağaza ve Terzi’de ayrıca İnce Ceket, Stenger Çivili Mahmuzları ve Caldwell Şapkasına mevcut.
  • Emotelar: “Boast” ve “Hey, You” emotelarını katalogdan alabilirsiniz.
  • Showdown Mode: Make it Count: Sadece Ancient Tomahawk’lar ile
  • zamanla küçülen oyun alanında hayatta kalmaya çalıştığınız yeni bir oyun modu (bir çeşit Battle Royale yani).
  • Showdown Mode: Last Stand: 2 dakika boyunca hayatta kalmaya çalıştığınız, çıkışın ve ikinci şansın olmadığı ama tek bir kazananın olduğu, “herkes tek” oyun modlarından bir başkası.

Diğer güncellemeler:

Bütün oyuncular “A Land of Opportunities” görevlerinden %25 daha fazla RDO$ ve altın kazanacalar. Free Roam görevleri, Showdown modları, arışlar ve Free Roam etkinlikleri de bu bonusa dahil.

Bu hafta gelen yeni Free Roam görevleri Ambarino‘da bulunan Adler Ranch‘ten alınabilecek. Alternatif olaraksa Lemoyne‘de bulunan Red Dead Redemption 2’de tanıdığımız Black Belle‘den de alabilirsiniz.

Bu hafta boyunca bir Posse ile birlikte oynarken bonus olarak 5 altın külçesi, RDO$ ve XP alabilinecek. Ayrıca bütün bir Posse ile Free Roam etkinliklerine, rekabetçi meydan okumalara veya Showdown’lara katılabileceksiniz.

Bütün bunlara ek olarak Rockstar bu güncellemelerde stabilite ve performans üzerine çalıştıklarını söyledi. Yeni düzenlemeler çifte sömürülerin kaldırılmasını, hayvan sayısında büyük ölçüde bir azaltmayı, defansif modda oynarken ofansif moda geçilebilen güncellemeyi ve başka bir oyuncudan bir şey çalındığında “hostality” cezasının uygulanacağını içeriyor.