Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Rage Against the Machine, Public Enemy ve Cypress Hill gibi efsaneleşmiş grupların üyelerini bir araya getiren süper grup Prophets of Rage 15 Eylül’de çıkacak albümlerinin üçüncü teklisini yayınladı.

Grup bu yaz ”Living on the 110” ve ”Unfuck the World” isimli iki tekli daha yayınlamıştı. Michael Moore’un yönettiği ”Unfuck the World” klibi protesto, ırkçılık, Trump, sosyal medya gibi konuları barındırıyor.

Rage Against the Machine’den  Tom Morello, Tim Commerford ve Brad Wilk; Public Enemy’den Chuck D ve DJ Lord; Cypress Hill’den B-Real süper grubu oluşturan isimler.

Geçtiğimiz yıl yayınladığı Ep’si ”The Party’s Over” ile grubun üçü live olmak üzere beş kaydına ulaşabiliyoruz. Grup ismini Public Enemy’nin 1988 tarihli ”It Takes a Nation of Millions to Hold Us Back ” albümündeki ”Prophets of Rage” adlı şarkıdan alıyor, 2016 tarihli ”The Party’s Over” da aynı isimli şarkıyla başlıyor.

2016’da Temmuz ve Ekim arasında gerçekleşen turları “Make America Rage Again Tour” ile Kuzey Amerika’da hem yeni parçalarını hem de üç grubun en sevilen parçalarını sahneye taşıdılar. 35’e yakın konser veren grup bu sene de konserlerine devam ediyor. Haziran’da Hellfest, Rock Am Ring ve  Download’a katılan grup Avusturya, Almanya ve Danimarka’da da sahneye çıktı. 5 Haziran’da Rock Am Ring’te sahneyi Serj Tankian ile paylaşarak ”Like a Stone”u çaldılar.
Prophets of Rage Louder Than Life ve Ozzfest gibi önemli festivallerin yanı sıra birçok yerde sahne alacaklar.

Kaynak:
1 2 3 4 5

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here