Yakuza serisinin geliştiricisi olan Ryu ga Gotoku Studio, daha önce Project Judge olarak bahsedilen oyunun batıda “Judge” olarak adlandırılacağını ve oyunun 2019 yazında, Playstation 4 için çıkışını yapacağını açıkladı.

Oyun Japonya çıkışı ve adı ise şu şekilde olacak: 13 Aralık, “Judge Eyes: Shinigami no Yuigon”.

Judgment‘in batı versiyonuna hem Japonca hem de İngilizce seslendirmeleri dahil olacak. İngilizce seslendirme kadrosu ise şu şekilde: Greg Chun başrolümüz olan Takayuki Yagami’yi seslendiriyor olacak. Joe Zieja ise Issei Hoshino karakterine can verecek. Diğer isimler ise şu şekilde: Crispin Freeman, Cherami Leigh, Matthew Mercer, Yuri Lowenthal, Ed O’Ross, James Hong, Amy Walker, Fred Tatasciore, Matt Yang King ve Brian McNamara.

Judgment oyunu ilk kez duyanlar veya oyun hakkında pek bilgi sahibi olmayanlar için şu şekilde kısa bir özet geçelim. Oyun modern zaman Tokyo‘sunda geçmekte. Oyunun ana karakteri olan Takayuki Yagami son derece idealist bir savunma avukatıyken şimdilerde ise özel dedektif olarak hayatına devam etmektedir. Zamanında müvekkili olan birisi tarafından büyük bir ihanete uğramasının ardından katillerin serbest kalmasına olanak sağlayan bir sahtekar olarak biliniyor. Şimdi hem gizemli bir seri katil peşinde koşmakta hem de adını temize çıkarmak için bu davayı çözmek zorunda. Bunu yaparken de tabii ki yeteneklerini sonuna kadar kullanması gerekiyor. Bu konuda da iş biz oyunculara düşüyor. Judgment tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here