Prison Break, verilmeye devam eden bir hediye ve bir gün tekrar gelebilir. Bir gün.

Mayıs ayında Fox, Prison Break’in genel beşinci sezonunun canlandırılması şeklindeki en güncel yolculuğunun 2017-2018 TV sezonu için ilerlemeyeceğini açıkladı. Aynı zamanda serinin arkasındaki beyinlerin kitabı tamamen kapamadığını da söyledi. TV Line ile yapılan yeni bir röportajda, FOX Entertainment şefi David Madden, serinin hala altıncı bir sezonunun olabileceğini ima etti.

Madden, 2017 Televizyon Eleştirmenleri Derneği yaz basınında TV hattına verdiği demeçte, “Yapımcıların bir başka yinelemeyi nasıl keşfedecekleri konusunda bir fikirleri varsa, onlarla konuşmak beni heyecanlandırır.” dedi.

Prison Break ile ilerleme konusunda şu anda bir gelişme olmamasına rağmen, en iyi pirincin diziyle ilgili olarak gelecekteki sahaları duymaya açık olduğunu bilmek, Lincoln Burrows (Dominic Purcell) ve Michael Scofield (Wentworth Miller) kardeşlerin hayranları için harika bir haber. 2009 sezonunda bir mola verildi ve 2017’de yenilenmeye başlandı. Böylece başka bir dönüş bekleyebiliriz.

Miller’ın karakteri Michael hakkında “Daha fazla hikayeye hoş geldiniz” diye itiraf ettiği gerçeği ile gelecekte potansiyel bir ikinci canlanma haberleri, hayranların bu gösteriden ve onun büyük aktörlerinden daha fazlasını beklemekte haklı olduğu anlamına geliyor.

Miller, Entertainment Weekly’ye Nisan ayında yaptığı açıklamada “Orada çok hikaye varmış gibi hissediyorum ve şimdi birden çok jenerasyon hakkında konuşuyoruz.” dedi.

Prison Break yaratıcılarının şov için başka bir bölüm çıkarmayı başardıklarını umuyoruz. Peki sen Prison Break hakkında ne düşünüyorsun?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here