“It’s Morphin’ time!”

Bir mobil dövüş oyunu olan Power Rangers Legacy Wars’un yapımcısı ve paylaşımcısı olan stüdyo nWay‘den “Nasıl yani?” dedirtecek türden bir oyun duyurusu geldi, Power Rangers: Battle For The Grid.

Power Rangers’ın isim haklarına sahip olan Lionsgate ve Hasbro ile el ele veren stüdyo nWay, Power Rangers’ın 25 senelik geçmişini oyununa getirmeyi hedefliyor. Yayımlanan fragmanı ile resmi bir açıklama yapan stüdyo şu şekilde konuştu:

25 yıllık bir serinin modern bir şekilde ele alınışı olan Power Rangers: Battle for The Grid, baş döndürücü grafikler ve göz alıcı görsel detaylar sunuyor. Arkadaşlarınız ve dünyanın her yerinden oyuncular ile online oynarak oyunun sonsuz tekrarlanabilirliğini keşfederken yeteneklerinizi de test edeceksiniz. Basitleştirilmiş ve tekdüze hale getirilmiş kontroller yeni başlayan oyuncuları sıcak bir şekilde karşılarken korunması başarılan oyun derinliği ise en hırslı ve yarışmacı ruhlu oyuncuları da tatmin edecek. Dövüş sistemi nasıl saldırdığınızdan ziyade, ne zaman saldırdığınızı ön planda tutacak.

Anlaşılan o ki her ne kadar konsol ve PC platformlarına geliştirilen bir oyun olsa da, Power Rangers: Battle For The Grid halen mobil oyun tipinde bir dizayna sahip olacak. Nisan 2019‘da $19.99 Normal Sürümü ve $39.99 Collector’s Edition olmak üzere PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarına çıkış yapacak oyun aynı zamanda her platform arasında da çapraz oynanabilirlik destekleyecek. Oyunun fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here