PlayStation Plus Haziran ayı oyunları duyuruldu. PlayStation Plus aboneleri, her ay olduğu gibi bu Haziran ayında da iki oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilecek. Bu ayın ücretsiz oyunları ise: Borderlands: The Handsome Collection ve Sonic Mania. 

Hem Sonic Mania hem de Borderlands: The Handsome Collection, 4 Haziran Salı günü PS Plus aboneleri için indirilebilir olacak.

Bu arada bu oyunlarında fragmanlarını sizler için hemen aşağıya bıraktık:

Sonic Mania

2D platform oyunu olan Sonic Mania, son yılların en çok beğenilen Sonic oyunlarından biriydi ve serinin 25. yılına özel olarak üretilmişti. 2017 yılında piyasaya sürülen oyun, Sonic the Hedgehog serisinin en dikkat çeken oyunlarından biri olmayı başarmıştı.

Borderlands: The Handsome Collection

Sunulan bir diğer oyun ise Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel oyunlarını içeren Borderlands: The Handsome Collection adındaki bir paket. The Handsome Collection, yaklaşık bir ay önce, 4K grafik geliştirmelerinin olduğu tamamen yeni bir güncelleme almıştı. Borderlands: The Handsome Collection, Eylül’de çıkacak Borderlands 3’ten önce, PS Plus kullanıcıları için serinin geçmişine dönük bir hafıza tazeleme niyetiyle oynanabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here