Sevilen dizi Game of Thrones‘un 6. sezonunda diziye dahil olan, Euron Greyjoy karakterini canlandıran Pilou Asbæk; dizinin çok konuşulan finali hakkındaki düşüncelerini belirtti.

Mayıs ayında sona eren Game of Thrones’un finali dizinin hayranları tarafından oldukça büyük eleştiriye ve tepkiye maruz kalmıştı. 2020 Screen Actors Guild Ödülleri öncesi düzenlenen kırmızı halıda bu konuyla ilgili kısa bir röportaj veren Pilou Asbæk düşüncelerini şu sözlerle açıkladı: “Senaryoyu okuduğumuz zaman 15, 20 dakika boyunca ayakta alkışladık. Bence mükemmel bir sondu ama bir efsane sonlandığı için insanlar üzgündü. Anlıyorum, ben de bir parçası olmadan önce gösterinin büyük bir hayranıydım ve eğer bu şekilde bitseydi ben de öfkelenirdim. Çok sevdiğiniz bir şey için hayır dendiğindeki parçalanma hissi gibi. Game of Thrones tüm dünyadaki milyonlarca insana veda etti ve üzgündüler.

Game of Thrones her ne kadar bitmiş olsa da Targaryen Hanedanı’nın 300 sene önceki maceralarını anlatacak olan House of the Dragon dizisi 2022 yılı içerisinde HBO’da yayınlanacak.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here