The Pokemon Company, 3 farklı Pokemon oyunun Nintendo Switch için geleceğini duyurdu.

Pokémon Let’s Go, Pikachu ve Pokémon Let’s Go, Eevee; 16 Kasım 2018’de dünya genelinde satışa çıkacak.

Oyun hakkındaki temel özellikler şöyle,

  • Pikachu ve Eevee – Daha önce hiç olmadığı gibi ikonik Kanto bölgesini keşfedin. Pokemon: Let’s Go, Pikachu’daki partneriniz olarak Pikachu ile birlikte maceranıza başlayabilirsiniz! veya Pokemon oynadığında partneriniz olarak Eevee’yi seçin: Let’s Go, Eevee!
  • Yepyeni bir şekilde oynayın – Joy-Con’unuzu karşılaştığınız vahşi Pokemon’da Poke Balls’ı kullanarak sezgisel kontrolleri deneyimleyin. Yardıma ihtiyacım var? Arkadaşınız eğlenceye katılmak için ikinci bir Joy-Con yakalayabilir ve hatta bir Pokemon RPG’de ilk kez oynanacak oyun için Pokemon yakalama şansını artırabilir .
  • Pokemon GO ile oynayın – Mobil oyun Pokemon GO ile oyununuzu Nintendo Switch’e bağlayın. Oyuncular Pokemon GO’da Kanto bölgesinde orijinal olarak bulunan bir Pokemon’u yakalayabilir ve Pokemon: Let’s Go, Pikachu’ya aktarabilirler.
  • Poke Ball Plus -Poke Ball Plus ile Pokemon yolculuğunuzu yepyeni bir seviyeye taşıyın. Bir kontrolcüden daha fazlası olan Poke Ball Plus hareket kontrolleri, çeşitli yanan renkler, titreşim ve ses çalma özelliklerini içeriyor. Oyunda bir Pokemon yakaladığınızda Poke Ball Plus’ın içinde hareket ettiğini hissedeceksiniz. Hatta dışarıdayken ve oyun açık değilken bile Pokemon: Let’s Go, Pikachu! or Pokemon: Let’s Go, Eevee!’den bir Pokemonunuzu yanınızda götürebilirsiniz. Poke Ball Plus ayrıca Pokemon GO oynayanlar için bir Pokemon GO Plus olarak da çalışır. Poke Ball Plus da 16 Kasım’da çıkacak.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here