Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Katy Perry’nin Dark Horse adlı şarkısını popun kralı Michael Jackson’ın tarzıyla dinlediniz mi? Ya da The Doors’un bu yazın en popüler şarkısı olan Despacito yorumuna tanık oldunuz mu? Eğer cevabınız hayır ise Anthony Vincent’ın Youtube kanalı Ten Second Songs’a bir göz atın. Çünkü Vincent popüler şarkıları pek çok müzisyenin tarzıyla seslendirip dinleyicilerinin beğenisine sunuyor.

1987 yılında New York’ta doğan Vincent, açtığı YouTube kanalı sayesinde 2012 yılından bu yana 2.4 milyon aboneye ulaştı.  Farklı tarzlardaki pek çok müzisyeni tek bir şarkıda toplayan Vincent, yeteneği ve sesiyle oldukça iyi iş çıkarıyor. YouTube kanalını yeteneklerini sergilemek için kurduğunu belirten Vincent, ilk videosuna gelen olumlu tepkiler için ise “şaşırtıcı” yorumunda bulunuyor.

YouTube’da ünlü olduktan sonra, çalıştığı şirket Home Depot’tan ayrılan çok yönlü müzisyenin aynı zamanda Set The Charge adında bir rock grubu bulunuyor. Set The Charge grubuyla ilk albümü Sky Goes On’u çıkaran Anthony Vincent, artık eskisi kadar zaman ayıramasa da birçok farklı müzisyeni bir araya getirmeye devam ediyor. Dilerseniz, Vincent’ın emek dolu çalışmalarından bazılarına birlikte bir göz atalım.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here